Menu
město Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří

Jednání s majiteli domu v Mírové ulici pokračují

Jednání s majiteli domu v Mírové ulici pokračují 1

Zástupci klášterecké radnice se opět sešli s majiteli problémového panelového domu v Mírové ulici z důvodu řešení situace v dotčené lokalitě. Cílem města je dům získat, zrekonstruovat a zlepšit tak nejen klima celého sídliště Panorama.

Zástupci klášterecké radnice se opět sešli s majiteli problémového panelového domu v Mírové ulici z důvodu řešení situace v dotčené lokalitě. Cílem města je dům získat, zrekonstruovat a zlepšit tak nejen klima celého sídliště Panorama, ale i navýšit městský bytový fond a moci tak následně vyhovět potřebám např. mladých rodin a dalších zájemců o bydlení v Klášterci nad Ohří.

Základními podmínkami ze strany města pro další vyjednávání bylo předání domu bez jakýchkoli závazků, a to jak dotačních, tak úvěrových a v neposlední řadě i smluvních směrem k nájemníkům. „Dům chceme koupit prázdný a současný majitel musí mít vyřešeny všechny své závazky,“ říká starosta města Štefan Drozd. Tyto podmínky jsou z pohledu vlastníka akceptovatelné. Město tak v současné době zajišťuje zpracování hrubého odhadu ceny nemovitosti, od kterého se budou odvíjet další kroky. Finální rozhodnutí ohledně koupě nemovitosti bude na kláštereckých zastupitelích.

Datum vložení: 9. 9. 2022 10:35
Datum poslední aktualizace: 9. 9. 2022 10:36
Autor: Mgr. Lenka Fricová

KONTAKTY

Aktuality

Aktuality ke stažení

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE:4
DNES:129
TÝDEN:5109
CELKEM:2293299

Aktuální počasí

dnes, úterý 19. 12. 2022
oblačno -2 °C -7 °C