A picture

Klášterecké noviny

Klášterecké noviny

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuality

Aktuality ke stažení

Kalendář akcí

Kultura

SPORT

SPORT

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

MAMINKO, POSÍLÁM ZPRÁVU

MAMINKO POSÍLÁM ZPRÁVU

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 260
TÝDEN: 3912
CELKEM: 1430713

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Pro území Ústeckého kraje byla ČHMÚ včera vyhlášena smogová situace

Typ: ostatní
Dne 25.7. 2019 v 16:28 hod byla Českým hydrometeorologickým ústavem vyhlášena smogová situace z důvodu vysokých koncentrací troposférického ozonu. Platnost do odvolání. Překročení informativní prahové hodnoty a trvání smogové situace se předpokládá také dnes 26. 7. 2019.
UPOZORNĚNÍ PRO VEŘEJNOST: Při pobytu pod širým nebem v odpoledních hodinách doporučujeme zdržet se zvýšené fyzické zátěže, spojené se zvýšenou frekvencí dýchání. Doporučení platí zejména pro osoby s chronickými dýchacími potížemi, starším lidem a malým dětem.

Podrobné aktuální informace o kvalitě ovzduší jsou k dispozici na internetových stránkách ČHMÚ www.chmi.cz, záložka Ovzduší. Každou hodinu jsou doplňovány 1hodinové průměrné koncentrace automaticky měřených škodlivin a hodnoty doprovodných meteorologických prvků. Aktualizovány jsou rovněž vícehodinové průměrné koncentrace škodlivin, vypočtené z 1hodinových koncentrací. Předpověď rozptylových podmínek je součástí předpovědí počasí pro ČR a jednotlivé kraje, viz www.chmi.cz, záložka Počasí.


Vytvořeno: 26. 7. 2019
Poslední aktualizace: 26. 7. 2019 08:46
Autor: Mgr. Kateřina Šmahelová