A picture

Klášterecké noviny

Klášterecké noviny

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuality

Aktuality ke stažení

Kalendář akcí

Kultura

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 19
TÝDEN: 5012
CELKEM: 992879

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

V rámci komunitního dne přijede i protidrogový vlak

Typ: ostatní
Komunitní den plný zábavy i poučení připravuje město a jeho organizace pro všechny věkové kategorie dětí i dospělé. Koná se 17. května na hřišti ZŠ Petlérská.

Komunitní den Start pro všechny je akcí, která se koná v rámci projektu START. Akce je zdarma, pro veřejnost, děti si zasoutěží, dostanou malé odměny, rodiče se dozví od jednotlivých poskytovatelů služeb cenné informace. Bude tam improvizovaná kavárna a na závěr zazpívá Tomáš Barták. Začíná se ve 14 hodin.

Žáci místních škol navštíví v dopoledních hodinách "revolution train".  

Pro veřejnost začínají prohlídky vlaku od 15,30, prohlídky jsou možné každých 20 minut. Celkem může navštívit vlak 135 osob. Poslední prohlídka se koná od 18,20 hodin. Pokud by měl někdo zájem o rezervaci prohlídky v určitý čas, je možné kontaktovat koordinátorku projektu: Marii Rajnochovou,  email: rajnochova@revolutiontrain.cz.

Celý program trvá 90 minut včetně vyplňování anonymních dotazníků. Na program se chodí ve skupinkách po max. 15 osobách. Jednotlivé skupinky pak vchází do vlaku každých 20 minut v doprovodu lektora vlaku.

Pozvánka na revolution train

Pozvánka na komunitní den


Přílohy

Vytvořeno: 10. 5. 2018
Poslední aktualizace: 10. 5. 2018 14:39
Autor: Vlasta Fišrová