A picture

Klášterecké noviny

Klášterecké noviny

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Aktuality

Aktuality ke stažení

Kalendář akcí

Kultura

SPORT

SPORT

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

TLAČÍTKO PRO ŽIVOT

MAMINKO, POSÍLÁM ZPRÁVU

MAMINKO POSÍLÁM ZPRÁVU

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE: 10
DNES: 239
TÝDEN: 3891
CELKEM: 1430692

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

Vyjádření k provozu mateřské školy

Typ: ostatní
Mateřská škola v Klášterci nad Ohří je otevřena pro děti pracujících rodičů. Tak se na tom dohodli radní města s ředitelkou mateřské školy 16. března. Důvodem byla především snaha o to, aby nebyl paralyzován chod zařízení, která jsou nezbytná pro zajištění potřebných služeb pro obyvatele města.

Takové služby nám všem nezajišťují pouze zaměstnanci integrovaného záchranného systému (zdravotníci, hasiči, policisté), ale také zaměstnanci domova pro seniory nebo např. obchodů s potravinami.

Z rozhodnutí hejtmana se 18. března klášterecká MŠ navíc stala zařízením k vykonávání péče o děti od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, příslušníci ozbrojených sil a zaměstnanci příslušného školského zařízení.  

Mateřskou školu v současné době navštěvuje zhruba 15 dětí, jedná se mimo jiné o děti rodičů pracujících v lékárně, supermarketu, výchovném ústavu a sociálních službách. Ve škole jsou dodržována maximální možná hygienická opatření.

Prosíme o pochopení, že požadavky rodičů na vydání potvrzení o uzavření MŠ nemohou být z výše uvedených důvodů uspokojeny.

Aktuální situací se bude opět zabývat rada města, a to ve středu, 25.03. Sledujte prosím webové stránky města.     


Vytvořeno: 23. 3. 2020
Poslední aktualizace: 25. 3. 2020 09:35
Autor: Adéla Václavíková