Menu
město Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří

Na Petlérské se otevřelo nové školní hřiště

Nové hřiště

SŠ a ZŠ Petlérská Klášterec nad Ohří má zcela nové multifunkční hřiště, které v úterý 23. září slavnostně otevřeli zástupci města, školy a vyhlášení sportovci, mezi nimiž nechyběla olympionička a několikanásobná zlatá medailistka Šárka Kašpárková.

Stovkám dětí dopoledne zpestřilo taneční a hudební vystoupení dětí pod vedením Hany Malastové.

Významnou událostí provázela Martina Nováková, slova se postupně ujali také ředitel školy Jiří Kypta, starosta města Štefan Drozd, propagátorka a mistryně ČR v pickleballu Hana Drdlíčková nebo zástupci basketbalového týmu Levharti Chomutov Petr Drobný a Petr Treml.

Po přestřižení pásky bylo pro děti připraveno několik stanovišť, kde si mohly vyzkoušet i celou řadu různých sportů, třeba i parahokej nebo zmíněný pickleball.

Přejeme dětem, ať se jim nové hřiště líbí a přinese jim spoustu sportovních zkušeností a zážitků. 

Více fotografií z otevření hřiště na webu města ZDE.

Datum vložení: 25. 9. 2025 10:39
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2025 10:45
Autor: Adéla Moro

KONTAKTY

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE:6
DNES:420
TÝDEN:3841
CELKEM:4014594

Aktuální počasí

dnes, sobota 27. 6. 2026
polojasno 34 °C 19 °C
neděle 28. 6. prudký déšť 35/21 °C
pondělí 29. 6. déšť 31/18 °C
úterý 30. 6. slabý déšť 27/15 °C