Menu
město Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří

Na Petlérské se otevřelo nové školní hřiště

Nové hřiště

SŠ a ZŠ Petlérská Klášterec nad Ohří má zcela nové multifunkční hřiště, které v úterý 23. září slavnostně otevřeli zástupci města, školy a vyhlášení sportovci, mezi nimiž nechyběla olympionička a několikanásobná zlatá medailistka Šárka Kašpárková.

Stovkám dětí dopoledne zpestřilo taneční a hudební vystoupení dětí pod vedením Hany Malastové.

Významnou událostí provázela Martina Nováková, slova se postupně ujali také ředitel školy Jiří Kypta, starosta města Štefan Drozd, propagátorka a mistryně ČR v pickleballu Hana Drdlíčková nebo zástupci basketbalového týmu Levharti Chomutov Petr Drobný a Petr Treml.

Po přestřižení pásky bylo pro děti připraveno několik stanovišť, kde si mohly vyzkoušet i celou řadu různých sportů, třeba i parahokej nebo zmíněný pickleball.

Přejeme dětem, ať se jim nové hřiště líbí a přinese jim spoustu sportovních zkušeností a zážitků. 

Více fotografií z otevření hřiště na webu města ZDE.

Datum vložení: 25. 9. 2025 10:39
Datum poslední aktualizace: 25. 9. 2025 10:45
Autor: Adéla Moro

KONTAKTY

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE:5
DNES:52
TÝDEN:616
CELKEM:3998787

Aktuální počasí

dnes, úterý 9. 6. 2026
slabý déšť 19 °C 12 °C
středa 10. 6. slabý déšť 18/8 °C
čtvrtek 11. 6. slabý déšť 16/7 °C
pátek 12. 6. slabý déšť 12/9 °C