Menu
město Klášterec nad Ohří
Klášterec nad Ohří

Tiskové zprávy

Zobrazeno 1-30 ze 1987
sběrný dvůr

Uzavření sběrného dvora

Datum: 24. 9. 2021

Dne 28.09.2021 (úterý) bude pro veřejnost z důvodu státního svátku uzavřen sběrný dvůr v Ciboušově.

Radnice

Dnešní zasedání zastupitelstva můžete sledovat online

Datum: 23. 9. 2021

Dnes se od 15 hodin uskuteční zasedání Zastupitelstva města Klášterce nad Ohří. K jeho sledování můžete využít místnost ve společenském domě Panorama, případně online odkaz na YouTube kanále Aktuality Klášterec.

cyklochodník

Nový cyklochodník zítra otevřou předškoláci

Datum: 23. 9. 2021

Blíží se mezinárodní den bez aut a u jeho příležitosti zítra slavnostně otevřeme nový cyklochodník v Petlérské ulici. Pomůže nám k tomu více než stovka kláštereckých předškoláků, ale i klaun Tom a strážník městské policie.

Eliška Kvasničková

Eliška Kvasničková 11. v časovce na mistrovství světa

Datum: 22. 9. 2021

Eliška Kvasničková se postarala o zatím nejlepší český výsledek na mistrovství světa v silniční cyklistice v Belgii, když v časovce juniorek obsadila 11. místo z 55 startujících

#

V pátek proběhlo setkání Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska; Dny evropského dědictví skončily

Datum: 20. 9. 2021

V pátek v renesančním sále zámku zasedala krajská sekce Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska. Místostarosta David Kodytek coby předseda ústecké sekce představil přítomným zástupcům jednotlivých měst a obcí opravy památek v našem městě za poslední dva roky.

Pozvánka na komentovanou prohlídku parku 1

Pozvánka na komentovanou prohlídku parku

Datum: 20. 9. 2021

Chcete se dozvědět více o historii zámeckého parku a hlavně zajímavosti o zde rostoucích dřevinách?

Černý prapor

Klášterecká radnice a hasiči se připojují k pietě

Datum: 17. 9. 2021

Klášterecká radnice se vyvěšením černého praporu připojí k víkendové pietě k uctění památky dvou zesnulých hasičů jednotky Sboru dobrovolných hasičů obce Koryčany při výbuchu rodinného domu v Koryčanech.

Město Klášterec nad Ohří

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

Datum: 17. 9. 2021

Ve čtvrtek 23. září 2021 se od 15 hodin ve společenském domě Panorama uskuteční zasedání Zastupitelstva města Klášterce nad Ohří. Opět bude vyhrazena místnost pro příchozí s online přenosem, nutné jsou respirátory a rozestupy, vysíláno bude také online přes TV OKO1 a YouTube: Aktuality Klášterec.

#

Poznáváme společně

Datum: 17. 9. 2021

Po roce byl opět zahájen další ročník projektu Poznáváme společně, ačkoliv se část studentů seniorů ještě nevrátila z výletu, sešli jsme se v renesančním sále Zámku Klášterec nad Ohří v hojném počtu.

#

Křest nové publikace

Datum: 17. 9. 2021

V neděli 19. září bude v kostele Nejsvětější Trojice po mši svaté pokřtěna nová publikace o historii obou kláštereckých kostelů.

#

Mezi lázněmi a zámkem vznikla nová relaxační zóna

Datum: 15. 9. 2021

V místech mezi zámeckým parkem a lázeňskou zónou lázní Evženie byla vybudována nová relaxační zóna.

žížala

Máte zájem o kompostování? Nepotřebujete ani zahradu a ještě vám město může poskytnout dotaci na kompostér

Datum: 14. 9. 2021

Kompostovat lze i v paneláku – pomocí žížal získáte kvalitní substrát i hnojivo pro pokojové květiny i na zahradu.

týden hokeje

Týden hokeje - velká jízda začíná prvním krokem

Datum: 14. 9. 2021

Přijďte se přesvědčit na týden hokeje! Hokejový klub HC Tygři Klášterec nad Ohří pořádá dne 23.9.2021 v 17.00 h sportovní akci „ Pojď hrát hokej".

#

Areál letního kina má nové oplocení

Datum: 13. 9. 2021

Letní promítání  už sice skončilo, ale kulturním akcím slouží stále. Každoročně se na zvelebování našeho letního kina i nadále pracuje.

parkovací místa

Přibyla nová parkovací místa

Datum: 13. 9. 2021

Na podnět komise pro strategický rozvoj města a památkovou péči město upravilo parkovací zálivy v ulici 17. listopadu. Místa přibyla také u mateřské školy.

Eliška Kvasničková

Eliška Kvasničková si v Itálii dojela pro krásné 8. místo

Datum: 8. 9. 2021

V italském Trentu se jelo Mistrovství Evropy v silniční cyklistice. A Klášterec byl u toho! Zúčastnila se h o i naše Eliška Kvasničková.

Radnice

Přihlášku do výběrového řízení můžete podat již jen do pátku

Datum: 8. 9. 2021

"Referent/ka odboru správy majetku a bytového fondu" může být napsané na vizitce pod vaším jménem. Ještě do pátku můžete podat přihlášku do vypsaného výběrového řízení a třeba se stanete součástí našeho týmu.

Dny evropského dědictví

Dny evropského dědictví opět i v Klášterci nad Ohří

Datum: 7. 9. 2021

U příležitosti Dnů evropského dědictví pro vás město Klášterec nad Ohří připravilo čtyři akce během následujících dvou víkendů, komentované prohlídky zřícenin obou nedalekých hradů, netradiční prohlídku Sedmi bolestí Panny Marie a křest nové publikace o místních kostelech.

DDM Volňásek

Chcete, aby vaše dítě trávilo čas po škole tím, co ho baví v bezpečném prostředí v kolektivu s ostatními dětmi?

Datum: 6. 9. 2021

DDM Volňásek vás ve středu 8. 9. srdečně zve do loděnice na ukázku zájmových činností, kde si děti, kromě zábavy a buřtíků osobně vyzkouší, co která činnost obnáší.

Cyklochodník

Cyklochodník v Petlérské je hotový, slavnostně bude otevřen 24. září

Datum: 6. 9. 2021

Ke konci září je mezinárodní den bez aut a my u jeho příležitosti slavnostně otevřeme nový cyklochodník v Petlérské ulici. Již nyní slouží chodcům, cyklistům, koloběžkám, rodičům s kočárky a my pevně věříme, že se vám tato investice líbí! Bližší informace o akci nejen pro děti přineseme brzy.

Promenády

O víkendu vypuknou Klášterecké promenády, a to na dvou scénách

Datum: 6. 9. 2021

Tentokrát se tradiční jednodenní hudební festival odehraje na dvou scénách, v letním kině a na hřišti u budovy gymnázia a střední odborné školy. Program najdete po rozbalení zprávy.

Poznáváme společně

Poznáváme společně bude!

Datum: 6. 9. 2021

Připomínáme, že v sobotu 11.9. od 9.30 hod proběhne na Zámku Klášterec nad Ohří zahájení projektu Poznáváme společně. Těšíme se na Vás!

kostel

Klášterec nad Ohří má novou publikaci

Datum: 3. 9. 2021

Nese název Klášterec barokní a je věnovaná nejen historii obou kláštereckých kostelů.
Pokřtěna bude v kostele Nejsvětější Trojice v neděli 19. září během mše, zakoupit si ji však můžete již nyní v informačním centru pod radnicí.

Lanový prvek

Společně pro Klášterec má další vlaštovku

Datum: 3. 9. 2021

Je jí nový lanový prvek v Petlérské ulici naproti stadionu. Hřiště je již šestnáctým projektem, který vznikl díky nápadům veřejnosti. Zapojte se i Vy, do konce září můžete konzultovat a podávat návrhy na příští rok.

Benátky

Festival v Benátkách v galerii Kryt

Datum: 2. 9. 2021

Nemusíte do Ria. Stačí se vypravit na sever Itálie do Benátek, kde se koná jeden z nejkrásnějších karnevalů světa – Benátský karneval. A pokud se vám nechce ani do Itálie, přijďte na vernisáž výstavy fotografií Miroslava Rady a Benátky přijdou za vámi!

#

Dětem skončily prázdniny a začala škola. Kolik máme školáčků?

Datum: 1. 9. 2021

Kláštereckou mateřskou školu navštěvuje v letošním roce 453 dětí, z toho 169 předškoláků. Prvňáčkům se otevřelo 6 tříd na základních školách, 75 jich zamířilo na ZŠ Krátká, 42 do ZŠ Školní a 30 žáčků na ZŠ Petlérskou, z toho deset do přípravné třídy.

Odchyt kočky

Od pátku bude probíhat odchyt kočky v ulici Kyselka

Datum: 1. 9. 2021

Tento pátek 3. září začne víkendový odchyt kočky v ulici Kyselka. Prosíme v tyto dny všechny majitele koček z okolí o jejich zabezpečení nebo označení. Děkujeme!

Virtuální prohlídka

Proleťte se nad naším městem, Kláštercem nad Ohří

Datum: 1. 9. 2021

Uvidíte historickou část města, interiéry zámku, lázeňský park, můžete se přenést nad atletický stadion, aquapark i skatepark. Libovolně se přesouvat nahoru a zase dolů a kochat se nad krásami našeho města. Stačí kliknout na fotku po rozbalení této zprávy.

V Lestkově dnes do odpoledních hodin nepoteče voda 1

V Lestkově dnes do odpoledních hodin nepoteče voda

Datum: 1. 9. 2021

Dnes 1.9. došlo z důvodu havárie k odstávce pitné vody v obci Lestkov. Odstávka potrvá do 15 hodin. Náhradní zásobování cisternou je zajištěno.

#

Na náměstí stojí strom míru, jeho jméno posvětili běžci s mírovou pochodní

Datum: 1. 9. 2021

Klášterec nad Ohří navštívila malá skupinka mezinárodního týmu běžců, připojilo se k nim i několik místních dobrovolníků. Tito sportovci z různých částí světa se účastnili nejdelšího štafetového běhu s hořící pochodní s názvem Peace Run – Mírový běh, který je pořádán od roku 1987.

Zobrazeno 1-30 ze 1987

KONTAKTY

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Aktuality

Aktuality ke stažení

Návštěvnost stránek

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 788
TÝDEN: 1765
CELKEM: 1874768

Novinky e-mailem

Novinky e-mailem